Kazimierzowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

KUTW-a na ławce rezerwowych

KUTW-a na ławce rezerwowych

Stadion Narodowy  został  zbudowany w latach 2008-2011. Inwestycja powstała na  finałowe rozgrywki Mistrzostw Europy „Euro 2012”. Na dwukondygnacyjnych trybunach znajduje się 58. 500 miejsc  siedzących, w tym 4.600 miejsc o podwyższonym standardzie. Dla VIP-ów przygotowano 69 lóż,  w których może  zasiąść jednocześnie  800 osób. Stadion cieszy się wielkim zainteresowaniem. Tylko w tym roku odwiedziło go ponad  1,3 mln osób Prezes spółki, Marcin Herra,  stwierdził, że stadion ma coraz lepsze wyniki finansowe. Wkrótce będzie  najlepszym tego typu obiektem w Europie,   a może i na świecie. Stadion Narodowy jest otwarty dla  zwiedzających przez  7 dni w tygodniu. Każdy ma szansę poczuć się jak kibic i sprawdzić niezwykłą akustykę stadionu. Do zwiedzania udostępnione  są szatnie,  w których do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się: Cristiano Ronaldo i Robert Lewandowski.

Nasz „ekskluzywny”   dwugodzinny spacer po stadionie,  odbywał się w towarzystwie przewodnika,  Wojciecha Bilińskiego. Zobaczyliśmy szatnie zawodników, strefę VIP, dolny i górny pierścień trybun oraz  kaplicę wielowyznaniową  – relacjonuje Jerzy Witczak.

Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z tego, co zobaczyliśmy. Stadion jest śliczny. Najbardziej podobała się nam jednak ławka rezerwowych. Fotele były niezwykle wygodne, miękkie. Po intensywnym dniu, relaksowaliśmy się przed wyprawą do domumówi jak zwykle uśmiechnięta Zosia Jaworska.

{gallery}stadion_narodowy{/gallery}

 

Dodaj komentarz

Close Menu